Roanoke 29in Electric Bike
Schwinn
Crosscountry
Roanoke 29in Electric Bike is een e-cross-country-mountainbike (2023) van Schwinn. Het is ideaal voor een brede groep rijders dankzij de hoge fit-flexibiliteit. Fit: uitgebalanceerde houding. Qua terrein: het best op flow trails en efficiënt rollen. De belangrijkste MatchBikes-metrics pluspunten zijn sterke prijs/kwaliteit-verhouding, goede fit-flexibiliteit om je positie af te stellen en sterk snelheidspotentieel op snel/strak terrein. De belangrijkste trade-off is accubereik beter voor dagelijks gebruik dan all-day tochten. Gebruik MatchBikes.com om deze fiets te vergelijken met cross-country-alternatieven.
6.6
Beoordeling

Image 1 of 4
Score Summary
Prestatie
5.2
Waarde
9.9
Pasvorm
7.0
Prestatie
Built for speed and efficiency
Snelheid
6.6
Gemiddeld
Klimefficiëntie
4.8
Alleskunner
Vering
4.0
Basis demping
Pasvorm
Dialed-in Fit & Comfort
Rijpositie
5.8
Gebalanceerd
Pasvorm Flexibiliteit
8.0
Verstelbaar
Rijcomfort
6.8
Comfortabel
Waarde
Prijs-kwaliteitverhouding
9.9
Uitzonderlijke waarde
Ondergrond Bereik
Flow trailsBatterij
Batterij
3.4
Woon-werkritten
Specificaties
Algemeen
Merk
Schwinn
Model
Roanoke 29in Electric Bike
Jaar
2023
Prijs
$1,499
Categorie
E-bikeMountain
Subcategorie
Crosscountry
Groepset
microSHIFT M26
Frame
Frame
Aluminum, 17.5", rigid, mountain
Voorvork
SR Suntour, 29", Hi-Ten steel, 100 mm, bolt-on, 80 mm travel
Veringtype
Hardtail
Aandrijving
Shifters
Microshift, 7
Achterderailleur
Microshift RD-M26
Crankstel
Prowheel, aluminum 170 mm, 42T
Trapas
Cartridge, square taper, 68 mm
Ketting
KMC Z7
Wielen
Achternaaf
Steel, ball bearing, 36H, 6-bolt
Velgen
Alloy double wall
Spaken
14G/13G, steel
Banden
Kenda Kadre, 29 in x 2.4 in, wire bead
Remmen
Remtype
Mechanical Disc
Rembeschrijving
JAK 7, cable actuated disc, aluminum, 180 mm front, 160 mm rear roto
Cockpit
Stuurpen
Aluminum, threadless, 80 mm, 7°, 31.8 mm clamp
Stuur
Aluminum, 700 mm width, 30 mm rise, 31.8 mm clamp
Handvatten
Kraton
Zadel
Zadel
Vinyl
Zadelpen
Aluminum, 400 mm, 20 mm offset, 27.2 mm
Elektrische Componenten
Motor
500-watt hub drive motor
Accu
540 watt-hour lithium ion battery
Actieradius
3.4
Geometrie
| Afmetingen | One Size |
|---|---|
| Bottom Bracket Height | 306 mm |
| Front Center | 683 mm |
| Rake | 34 mm |
| Top Tube Length | 630 mm |
| Seat Tube Angle | 72 ° |
| Seat Tube Length | 300 mm |
| Head Tube Angle | 69.5 ° |
| Head Tube Length | 160 mm |
| Chainstay Length | 450 mm |
| Wheelbase | 1124 mm |
| Bottom Bracket Drop | 68 mm |
| Standover Height | 776 mm |
| Wheels | 29" |

























































